O nas

Pomagamy właścicielom ogrodów w utrzymywaniu ich terenów zielonych w pięknym i zadbanym stanie. A robimy to dostarczając naszym klientom urządzenia i usługi idealnie dopasowane do ich potrzeb, korzystając przy tym z najnowocześniejszych rozwiązań dostępnych na rynku ogrodniczym. Nasza firma istnieje ponieważ wierzymy, że każda praca w ogrodzie może należeć do przyjemności i nie musi trwać zbyt długo .

Szybka dostawa

Zamówienia złożone i opłacone do godziny 13:00 wysyłane są tego samego dnia. Współpracujemy z najlepszymi kurierami.

Bezpieczna płatność

Gwarantujemy w pełni bezpieczne zakupy. Zapewniamy profesjonalną obsługę i wsparcie na każdym etapie realizacji zamówienia.

Gwarancja jakości

Oferujemy doskonałą jakość ponieważ sprzedajemy tylko najlepszej jakości produkty marki Husqvarna.

Jesteśmy dilerem Husqvarna od 2005 roku.  Służymy profesjonalną pomocą oraz doradztwem przy zakupie sprzętu oraz w późniejszym ich użytkowaniu i serwisie. Stale uczestniczymy w szkoleniach podnoszących nasze kwalifikacje, w ślad za tym idą zdobyte autoryzacje. W naszej ofercie znajdziecie Państwo produkty do pracy w ogrodzie ,terenach zielonych oraz terenach leśnych: kosiarki, pilarki, traktorki, kosiarki automatyczne, podkaszarki, ridery, sprzęt ogrodniczy. Prowadzimy również profesjonalny serwis maszyn.

Zapraszamy do osobistego kontaktu z nami, posiadamy punkt sprzedaży stacjonarnej w Sierpcu na ulicy Kościuszki 9

 

 

 

 

 

 

 

 

Gardenia

Było ciężko ale jednak udało mi się przeprowadzić ten wywiad. Tych troje sympatycznych i niewinne wyglądających osób było jedynymi z bardziej zajętych na całych targach Gardenia. Tym bardziej jestem szczęśliwy, że znaleźli chwilę i opowiedzieli na moje pytania. Jeszcze raz dziękuję ekipie miejskiego OGRODNIKA 

Kontakt

P.H.U. Czyżyk-Sierpc

telefon:  (+24) 275-12-95

konto:  52124032041111001025935564